O nas

WSPÓŁPRACA OPARTA NA PROFESJONALIZMIE

Zespół Reverso-Polska to specjaliści nie tylko z dziedziny archiwistyki i zarządzania dokumentacją, ale również prawa, marketingu, finansów i rachunkowości, a ich profesjonalizm, wiedza i rzetelność sprawią, że będą Państwo zadowoleni ze świadczonych przez firmę usług. Naszą firmę tworzy zespół wykształconych w tym kierunku archiwistów i historyków z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dokumentami. Zdobywaliśmy praktykę w archiwach państwowych, zakładowych i wyodrębnionych.


Świadczymy usługi obejmujące wszystkie prace – zaczynając od organizacji archiwum bądź składnicy akt, poprzez archiwizację, porządkowanie, brakowanie i zniszczenie wydzielonych dokumentów. Aby umożliwić prawidłowe funkcjonowanie obiegu dokumentów, przeprowadzamy wewnętrzne szkolenia z zakresu zarządzania dokumentami.

Naszym celem jest uporządkowanie i nadanie „papierowego życia” wszelkiej dokumentacji wytwarzanej i gromadzonej w Państwa firmie oraz poprawa funkcjonowania archiwum, właściwe zabezpieczenie dokumentów i łatwy do nich dostęp.

Polub nas

Call Now Button