Dlaczego my?

BEZPIECZEŃSTWO

Jesteśmy rzetelną firmą gwarantującą bezpieczeństwo w zakresie ochrony wrażliwych danych osobowych i danych poufnych. Zarówno podczas porządkowania, jak i niszczenia dokumentów oraz wszelkich innych prac archiwizacyjnych zachowujemy procedury mające na celu uniemożliwienie pozyskania jakichkolwiek informacji przez osoby nieupoważnione. Podejmując współpracę zapewniamy gwarancję, że Państwa dokumenty są bezpiecznie. Wszystkie czynności wykonywane są zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 26 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchybienia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczeniem, co przekłada się na profesjonalizm i rzetelność świadczonych przez nas usług. Współpracę z nami podjęły zarówno jednostki administracji publicznej, jak i przedsiębiorstwa sektora prywatnego.

ELASTYCZNOŚĆ

Cechuje nas elastyczność pracy i dopasowanie się do klienta. Zapewniamy dogodny termin i system wykonywanych przez nas prac, który nie koliduje z pracą Państwa jednostki.

ZAANGAŻOWANIE

Wszystkie powierzone nam zadania wykonujemy z należytą starannością i w wyznaczonym terminie. Koncentrujemy się na pracy zapewniając najlepsze możliwe rozwiązania w zakresie archiwizacji i zarządzania dokumentacją w Państwa jednostce. Niezawodne procedury i nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają na sprawne i rzetelne wykonywanie powierzonych nam zadań.

Call Now Button